Intellinet FO патч кабел ST-LC 50/125 многомодулен 3 m OM3 (ILWL D5-STLC-030 / OM3)

Продукти
7,99 лв.
  • Марка: Intellinet
  • Кат. номер: 392218459550
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

Intellinet FO пач кабел LC-LC многомодов OM3 Duplex 50125 3m (302754)

MPN:ILWL D5-STLC-030 / OM3

---------------------------------------------
1-1 /392218459550

Доставка

За поръчки над 50лв - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА !!!

Поръчки

Поръчките, направени в работен ден се изпълняват в рамките на 24 часа. Ако желаете спешна доставка, моля свържете се с нас.

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!