Allied Telesis Converteon AT-CM302 - медиен конвертор - 10Base-T (AT-CM302)

Продукти
199,00 лв.
  • Марка: Allied Telesis
  • Кат. номер: 392303681269
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

EAN: 0767035189116

Allied Telesis Converteon AT-CM302 - медиен преобразувател - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 - SC мултирежим SC - модул за включване - до 2 км - 1310 nm (AT-CM302)

Опаковката вече е отворена и артикулът е разопакован за проверка.

EAN: 0767035189116

Описание на продукта
Allied Telesis Converteon AT-CM302 - медиен конвертор
тип устройства-медия конвертори
вид-Приставка модул
Размери (ширина х дълбочина х височина)
2,2 см х 7,3 см х 13 см
тегло
113 g
тип окабеляване
10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
скорост на обмен на данни
100 Mbps
Оптична дължина на вълната
1310 nm
Протокол за връзка с данни
Ethernet, бърз Ethernet
Максимален обхват на предаване
2 км
Удобства
Контрол на потока, автоматично договаряне, MissingLink, Auto-Uplink (Auto MDI / MDI-X), Smart Missing Link (SML), режим на съхраняване и предаване, полудуплексен режим, пълен дуплекс режим, поддръжка на jumbo frame
съвместим
IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, CE, FCC клас A сертифициран, C-Tick, VCCI клас A ITE, EN55024, EN55022 клас A, UL 60950-1, EN 60950- 1, EN 60825

-------------------------------------
1-10 / 392303681269

Доставка

За поръчки над 50лв - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА !!!

Поръчки

Поръчките, направени в работен ден се изпълняват в рамките на 24 часа. Ако желаете спешна доставка, моля свържете се с нас.

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!